Prey dostane spoustu nového obsahu

prey

Na konferenci Bethesdy nesměla chybět ani hra Prey, u které se tímto potvrdily spekulace o nových přídavcích.

Ten první je zcela zdarma a lze jej stáhnout už teď. Hru obohatí o tři módy – Story mode, New Game+ a Survival mode. Story mode, jak už název napovídá, vám umožní užít si příběh na maximum. Druhým módem je velmi žádaný New Game+, ve kterém lze spustit novou hru a při tom nepřijít o veškeré vybavení, které jste stihli nasbírat. A posledním módem je Survival, který se s vámi nebude mazlit a nabídne opravdu těžkou obtížnost.

Hlavní rozšíření, o kterém se mluvilo nejvíc, je Mooncrash. Vašim úkolem bude uniknout z vesmírné základny, která je ale plná nepřátel, takže si musíte probojovat cestu skrz ně. Při každém hraní se mapa i nepřátelé částečně mění a vy tak nikdy nebudete mít stejný herní zážitek. Tato kampaň nabídne zábavu na dlouhé hodiny, jelikož je díky dynamickému a měnícímu se prostředí znovuhratelná.

Druhým větším přídavkem bude Typhon Hunter, ve kterém si budeme hrát na schovávanou. Jedná se o kompetitivní mód pro šest hráčů, ve kterém se pět z nich vydává za různé objekty a ten šestý je musí odhalit. Posledním přídavkem mód pro virtuální realitu nazvaný TranStar VR, v němž budete budete mít za úkol uniknout z místnosti ve stylu únikových her.

Samozřejmě sledujte i další novinky z E3, které najdete všechny pohromadě v TOMTO článku.

Rubriky:E3 2018, NOVINKY

Tagged as: , , ,

1 reply

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s