Lara v novém gameplay traileru splyne s džunglí

shadow of the tomb raider

Nový trailer k Shadow of the Tomb Raider jsme měli možnost vidět už na konferenci Microsoftu ve včerejších večerních hodinách. Square Enix si na té své připravil první několikaminutový gameplay, který nám ukázal nehostinnou džungli a představil nové techniky přežívání.

Hned na začátku jsme mohli vidět úvodní scénu ze hry, kdy Lara s Jonahem letí letadlem, které ale ztrácí kontrolu a padá k zemi. Pilot je v bezvědomí, a tak se Lara snaží situaci nějak zachránit, bohužel marně. Letadlo se rozpadlo na dvě půlky a ona se od svého přítele chtě nechtě opět oddělí.

V další části jsme se očividně posunuli v příběhu o kus dál, jelikož Laru vidíme ozbrojenou a číhající na stromě někde v džungli. Hned první záběr nám ukázal nový druh šípů, kterým můžeme zmást nepřátele a poštvat je proti sobě. S největší pravděpodobností budou šípy otrávené, protože následně voják zemřel. Dalším novým prvkem bude možnost oběšení protivníků pomocí šípů na laně. Jako v předchozím díle i zde nebude chybět odlákání žoldáků pomocí různých předmětů, výroba lehkých výbušnin, útoky z výšky nebo instinkty přeživšího. V Shadow of the Tomb Raider bude Lara často beze zbraní a členů organizace Trinity zde bude pořád hodně, proto se musíte naučit splynout s džunglí. K tomu nám dopomůže maskovaní v blátě nebo schovávání ve vysoké trávě, díky čemuž nás čekají propracovanější stealthové pasáže. V průběhu své cesty Lara narazí i na ztracené mayské město, které bude sloužit jako základna, která bude dle slov vývojářů největší, jakou jsme mohli v sérii vidět. Na závěr videa jsme se dozvěděli o návratu podvodních komplexů a smrtících hrobek. Hodně smrtících hrobek!

Samozřejmě sledujte i další novinky z E3, které najdete všechny pohromadě v TOMTO článku. 

3 replies

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s