Just Cause 4 bude největším dílem série

justcause4

Už v pátek jsme vás informovali o úniku informací o Just Cause 4 skrze Steam, následoval únik screenshotů a na konferenci Microsoftu studio Avalanche potvrdilo spekulace prvním trailerem. Pod křídly má ale tento titul Square Enix, a tak jsme se i na této konference dočkali nového traileru a mnoha informací.

Hra se bude odehrávat ve fiktivním jihoamerickém státě Solace, který nabídne vše, co tento kontinent obsahuje, a to na zatím největší mapě, jakou jsme kdy v sérii Just Cause viděli. Rico Rodriguéz se vrací, aby opět bojoval proti společnosti Black Hand v čele se zákeřnou Gabriellou. Nebude však čelit pouze jim, ale i extrémnímu počasí, které zahrnuje tornáda, blesky či písečné bouře. Opět se dočkáme skvělého zpracování deformace téměř všeho, takže tornádo nebude mít problém zničit například celý most, jak můžeme v traileru vidět.

Dočkáme se se samozřejmě i příběhu, ale hlavní zábava bude určitě opět čerpat z obrovského sandboxu, abychom se vyřádili jakkoliv se nám zlíbí. A pomoci nám k tomu mají buldozery, velké množství vozidel, stíhačka nebo například stroj s obrovskou demoliční koulí. Velkých změn se dočká i grappel, tedy původně pouze vystřelovací hák připevněný na Ricově ruce. Nyní je upravitelný, takže si ho můžete přestavět tak, aby vystřeloval třeba velké vzdušné balóny, které unesou i celé auto. Nepřátelé budou prý mnohem chytřejší a velmi různorodí, takže souboje již nebudou tak snadné. Celá hra běží na novém enginu Apex, který je pro sandbox jako dělaný.

Hra vychází 4. prosince tohoto roku na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Samozřejmě sledujte i další novinky z E3, které najdete všechny pohromadě v TOMTO článku. 

 

Rubriky:E3 2018, NOVINKY

Tagged as: ,

2 replies

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s