Fallout 76 nabídne zničitelný online svět

fallout76

Vaše cesta začíná ve Vaultu 76, který se jako první otevře pouhých 25 let od katastrofy a vy jste tak jedním z prvních lidí, kteří se vydávají do zpustošené krajiny, abyste obnovili celou civilizaci. A nebudete na to sami – Fallout 76 totiž bude online survival RPG s obrovským světem, údajně 4x větším než ve Falloutu 4. Celou hru budete moci hrát sami, lepší zážitek je ale slibován při hře více hráčů.

Hra nabídne šest velkých a odlišných lokací, každá bude obsahovat svou vlastní stylizaci, nepřátele, questy i odměny za ně a je pouze na vás, kterou z nich prozkoumáte jako první a kde založíte svou komunitu, protože stavět můžete v tomto díle kdekoliv. Jen si musíte dávat pozor, abyste nenaštvali ostatní hráče, protože na mapě bude několik míst s jadernými raketami, které budou moci být odpáleny. Dostat se k nim však nebude nic jednoduchého – je třeba najít všechny částí speciálního vstupního kódu, když se vám to ale podaří, bude to stát za to. Raketa, kterou vyšlete, zničí vámi určený cíl a natrvalo tak změní podobu herního světa. Naštěstí jsme byli ujištěni, že smrtí nepřicházíte o progres, takže se nemusíte bát při hraní i riskovat.

Výsledek obrázku pro fallout 76

Z prvních videí, která si můžete pustit níže, vypadá hra dle našeho názoru mnohem lépe, než její předchůdce. Je barevnější a krajina ještě není tolik zdevastovaná. A krásy herního světa můžeme obdivovat skrze photo mód, který nabídne spoustu možností. Slíbeny byly také 100% dedikované servery a podpora hry na mnoho let.

Pokud si Fallout 76 předobjednáte, dostanete pozvánku do chystané bety. Odhalena byla také sběratelská edice, která kromě mapy a figurek bude obsahovat ještě realisticky zpracovanou přilbu T-51 včetně všech vychytávek, jako je modulátor hlasu nebo svítilna. A než si pustíte první záběry ze hry, určitě vás zajímá to nejdůležitější – kdy si hru zahrajeme. Nebojte, bude to ještě letos, konkrétně 14. listopadu a abyste si čekání zkrátili, můžete už dnes zdarma stahovat Fallou Shelter na PlayStation 4 a Nintendo Switch.

Samozřejmě sledujte i další novinky z E3, které najdete všechny pohromadě v TOMTO článku.

 

 

 

Zdroj: IGN Youtube

Rubriky:E3 2018, NOVINKY

Tagged as: ,

3 replies

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s