Dying Light 2 nečekaně oznámeno

dyinglight2

Jedna z nejlepších survival zombie akcí, Dying Light, dostane své pokračování! Techland právě na konferenci Microsoftu oznámil Dying Light 2, což bylo opravdu veliké překvapení. Podle traileru, který si můžete pustit níže, bude v tomto díle vašim největším nepřítelem člověk, nikoliv zombíci. Navíc se celý svět bude měnit podle toho, jak budete hrát. Možnost rozhodovat se v dialozích ovlivní spoustu následujících událostí, a tak nám vývojáři slibují rozvětvený příběh i přeměnu samotného světa tak, že každý hráč bude mít ze hry zcela jiný zážitek.

Navíc se dočkáme všech prvků z jedničky, které se nám tak líbili – souboje, parkour a těžší přežívání v noci. Přes den herní svět ovládá několik frakcí a vy budete plnit mise pro všechny z nich. Jak jsme ale psali výše, bude pouze na vás, se kterou z nich navážete spojenectví a kterou si naopak poštvete proti sobě.

Nebudu vám lhát – toto pro mě bylo jedno z nejlepších oznámení celé konference a už se moc těším, až si hru budeme moci vyzkoušet. Bohužel jsme se nedozvěděli žádné datum, takže očekáváme vydání až ke konci příštího roku.

Níže si můžete pustit rovnou dva trailery a rovnou nám do komentářů napište, co na ně říkáte.

Rubriky:E3 2018, NOVINKY

Tagged as: ,

4 replies

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s