Bethesda představila Fallout 76 i The Elder Scrolls VI!

Těsně nad ránem našeho času začala konference Bethesdy na letošní E3 a ano, vyplatilo se vydržet a na konferenci se podívat. Dočkali jsme se nových informací a gameplay záběrů s bláznivé akce RAGE 2, potvrzení free-to-play modelu u kartiček TES Legends a jejich rozšíření na další platformy a oznámení nových DLC pro TESO.

Příjemným překvapením bylo představení DLC (nevíme, zda bude samostatně hratelné) pro Wolfensteina 2 s názvem YOUNGBLOOD, které budete moci hrát v kooperaci a ujmete se role dvou BJových dcer. Chystá se také nový DOOM s názvem Eternal, PREY a Wolf se podívají na VR zařízení a TES Blades bude nové RPG pro všechny platformy (ano, dostane se na mobily, tablety, konzole i PC) a budete v něm moci prozkoumávat dungeony, stavět vlastní město nebo bojovat v PVP aréně a to všechno proti ostatním hráčům skrze všechna zařízení.

falloutxbox

Nejvíce času se Bethesda pochopitelně věnovala očekávanému Falloutu 76. Nebudeme vás dále napínat – ano, bude se jednat o kompletně online hru, kterou však budete moci hrát i úplně sólo. V obrovském světe (4x větším než ve Falloutu 4) budete moci kdekoliv stavět a budovat nová města, jelikož jste členy Vaultu 76, který byl otevřen vůbec jako první po ničivé katastrofě. V herním světe bude i několik zabezpečených míst, ve kterých jsou ukryty nukleární rakety. Pro vstup  musíte nasbírat všechny části přístupového kódu. Když se vám to ale povede, odpálíte raketu kamkoliv budete chtít a ta udělá na mapě nesmazatelnou stopu a vymaže vše, co na tom místě ještě před chvílí bylo. Slíbeny byly 100% dedikované servery a to hlavní – známe datum vydání! 14. listopadu 2018 se všichni vydáme do zatím největšího světa, jaký nám kdy série Fallout nabídla. Co vy na to?

Na závěr konference jsme viděli krátký teaser na chystanou (zřejmě sci-fi) hru Starfield, ale především – Bethesda pracuje na The Elder Scrolls VI!

Právě teď je 5:23 a toto je poslední věta, kterou po probdělé noci zvládnu napsat, brzy se však dočkáte mnoha článků se vším, co jste si mohli přečíst výše.

Samozřejmě sledujte i další novinky z E3, které najdete všechny pohromadě v TOMTO článku.

bethesda

 

1 reply

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s