Origin Access Premier nabídne všechny hry od EA

Origin-Access-Premier

Origin Access na PC a EA Access na Xbox One jsou celkem zajímavé služby, které vám za poplatek 99 Kč měsíčně (případně pouze 599 Kč ročně) nabídnou možnost hrát většinu her od EA, namátkou momentálně například NHL 18, NFS Payback, Battlefield 1, NBA Live 18 či Fifa 17. Navíc můžete u her, které právě vychází, vyzkoušet až desetihodinovou zkušební verzi, případně hrát hry až tři dny před oficiálním vydáním.

Včera na konferenci EA Play byla představena služba Origin Access Premier, která bude sice dražší, ale nabídne toho mnohem více. Její cena je stanovena na 15 € za měsíc (zřejmě 399 Kč) nebo 99 € za roční předplatné (přibližně 2.600 Kč) a bude obsahovat úplně všechny hry od EA hned ode dne vydání. Prvním titulem bude Madden 19 a hned po něm přijde Fifa 19, Battlefield V či Anthem. Za cenu necelých dvou her získáte na rok přístup k více než stovce titulů, kdy hlavním tahákem budou samozřejmě právě vycházející novinky.

Origin Access Premier bude dostupný pouze na PC, a to zřejmě proto, že si je EA vědoma menších prodejů na této platformě a chce takto zvýšit své příjmy z her na PC. Velkým překvapením je návrat série Madden, což by mohlo znamenat návrat NHL na počítače po dlouhých letech. Bohužel o této hokejové sérii nepadlo na EA Play ani slovo, takže si na první informace ještě musíme počkat.

Samozřejmě sledujte i další novinky z E3, které najdete všechny pohromadě v TOMTO článku.

Reklamy

Rubriky:E3 2018, NOVINKY

Tagged as: ,

2 replies

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s