Fifa 19 – české kluby a obsah edic + Fifa 18 s MS je dočasně zdarma

fifa19news

Během včerejšího představení Fify 19 nám vývojáři z EA oznámili také příjemnou novinku – Fifa 18 World cup bude nyní po omezenou dobu dostupná jako samostatná hra zcela zdarma a to na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Pokud tedy Fifu 18 nemáte, právě teď je jedinečná možnost, jak si ji vyzkoušet a třeba i to Mistrovství světa vyhrát.

Jestliže ale už netrpělivě vyhlížíte nový díl s číslovkou 19, máme pro vás několik dalších informací. Předně by hra měla obsahovat i Evropskou Ligu a Superpohár, takže se snad kromě Viktorie Plzeň, která je kvalifikovaná do Ligy Mistrů, dočkáme i Jablonce v Evropské Lize a Slavie (u ní záleží, zda se kvalifikuje do LM, nebo pouze EL)! Zda se ve hře objeví Sigma Olomouc nebo Sparta Praha? To bude zřejmě záležet na tom, zda se úspěšné kvalifikují do jedné z evropských lig. Známe také datum vydání a obsah všech edic. Hra vyjde 28. září a nabídne tři edice:

Pokud si předobjednáte Standart Edition, obdržíte do Ultimate Teamu 5 Jumbo Premium Gold packů, Cristiana Ronalda na hostování a speciální dres.

fifa19c

Champions Edition vám umožní hrát hru už 25. září a do Ultimate Teamu dostanete 20 Jumbo Premium Gold packů, UEFA Champions League Gold Player pick (umožní vám vybrat si jednoho z pěti hráčů s hodnocením 80 – 83 z týmů, které se kvalifikovali do Ligy Mistrů), Ronalda a Neymara na hostování a opět speciální dres.

fifa19b

Ultimate Edition bude nejvíce nabitá obsahem a kromě možnosti hrát už 25. září obdržíte vše, co je obsahem Champions Edition, ale Jumbo packů bude rovnou 40.

fifa19a

Přítomnost českých klubů nás velmi potěšila a snad se po kvalifikacích jejich počet rozroste. Věříte, že ve hře uvidíme pět českých týmů?

 

 

 

Reklamy

2 komentáře: „Fifa 19 – české kluby a obsah edic + Fifa 18 s MS je dočasně zdarma“

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s