Anthem dorazí v únoru + mnoho nových informací

anthem

Konferenci Electronic Arts máme za sebou a největší hvězdou celé show bylo pro všechny určitě akční open-world RPG Anthem. Titul, o kterém se poslední dobou hodně mluvilo, nám byl představen jak v traileru, tak i v kratším gameplayi. Bioware nám slibovalo zcela nový herní zážitek, dostálo ale svým slibům a nabídne nám opravdu něco nového? Dá se říct, že ano. Hra bude obsahovat single i online multiplayer. Singleplayeroví hráči si tak budou moct užít příběh a prozkoumávat rozsáhlou mapu, pokud ale budete hrát sami, hratelnost bude náročnější. A pokud na bude hra až příliš náročná, budete si moci na pomoc zavolat až tři kamarády. Samotný svět je popisován jako živoucí a neustále se měnící, plný zuřivých bouří, nezkrotných zvířat a obrovských robotických monster. Celý svět je online, takže v něm budete moci potkávat další hráče. Nikdy se ale nestane, že narazíte na cizí hráče na jedné základně, ta bude jen a pouze vaše.

Blíže nám byly představeny také obleky, ve kterých se budeme po světě Anthem pohybovat. Exosuit nám bude pomáhat přežívat v nehostinném světě. Na výběr bude ze čtyř druhů, přičemž každý oblek se specializuje na jinou bojovou taktiku a tudíž s ním naše postava získá i jiné schopnosti. Ranger je určen pro kontaktní souboje, Storm obsahuje širokou škálu zbraní, Colossus nabídne těžké dělostřelectvo a Interceptor umožní boj z výšky. Všechny tyto obleky bude možné měnit a uzpůsobovat stylu vašeho hraní a navíc si budete moci všechny upravit. Kosmetické doplňky bude možné dokupovat za reálné peníze, hra ale nebude obsahovat lootboxy, a tak budete přesně vědět, co kupujete. Vývojáři také plánují spoustu updatů s novým obsahem a na závěr nám prozradili datum vydání.

V kalendáři si zakroužkujte datum 22. února 2019, to nastane ten velký den D, kdy se Anthem dostane na pulty obchodů. A že vám toto datum přijde povědomé? Není divu, ve stejný den bude vycházet i akční zombie akce Days Gone. Dva skvělé tituly ve stejný den, co víc si přát?

Samozřejmě sledujte i další novinky z E3, které najdete všechny pohromadě v TOMTO článku.

Rubriky:E3 2018, NOVINKY

Tagged as: , , ,

2 replies

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s