Overwatch dostane obsáhlý update

Jedna z nejpopulárnějších FPS stříleček Overwatch nedávno oslavila druhé výročí, a k té příležitosti byla vydána legendární edice a samotnou základní hru jste si mohli pořídit s velkou slevou. Ovšem to vůbec neznamená, že by Blizzard na svou hru zanevřel. Overwatch už brzy dostane velký update, který přinese spoustu novinek. V deseti minutovém videu se o novinkách rozpovídal herní ředitel Jeff Kaplan.

Fanoušci se dočkali přepracované verze Symmetry, kdy se z ní stal defenzivní hrdina a její vybavení bylo značně upraveno. Nový update přinese menší úpravy schopností dvou dalších postav a upravenou mapu Horizon Lunar Colony. Nějvětším lákadlem ale zde bude možnost vytvářet vlastní party a nebo hledat skupiny a hráče podle specifických parametrů. Tento systém však nebude fungovat jako automatický matchmaking a tak hráči musí hledat v seznamu a připojit se tak do skupiny, která jim bude nejvíc vyhovovat. V rámci tohoto nového systému byly spojeny dvě třídy hrdinů, Attack and Defense, do jedné nové nazvané Damage.

Další novinkou zde bude systém hodnocení, kde lze na konci každého zápasu jednotlivé hráče „oznámkovat“ podle toho, jak byli v zápase aktivní, jestli byli dobrými spoluhráči a nebo jestli podváděli. Hráči s nelepším hodnocením budou samozřejmě pravidelně odměňováni.

zdroj: PC Gamer

Rubriky:NOVINKY

Tagged as: , , ,

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s