Známe bonusy a obsah sběratelky k Red Dead Redemption 2

rdr5

Do vydání westernové akce Red Dead Redemption 2 zbývá ještě několik měsíců, ale Rockstar už nám odhalil, jaké bonusy získáte předobjednáním a co bude obsahovat speciální či ultimátní edice a také takzvaný Collector´s box.

Ti z vás, kteří si hru předobjednají, se mohou těšit na válečného koně a psancův balíček pro přežití, ve kterém naleznete kolekci důležitých zásob. Speciální edice bude obsahovat kromě samotné hry i mapu světa se zakresleným tajným pokladem a samozřejmě in-game obsah v podobě mise s bankovní loupeží a herních předmětů (převážně zbraní). Ultimate Edition kromě výše zmíněného přidá ještě krásný steelbook a další in-game bonusy, tentokrát pro multiplayer, ve kterém budete až do 25. levelu postupovat rychleji.

Collector´s Box je balíček mnoha sběratelských předmětu, bohužel bez hry samotné. V nádherném kovovém kufříku naleznete opět mapu, poté artbook, připínáčky, hrací karty, šátek, zlatou minci, puzzle a sběratelské karty. Tato edice nás ihned zaujala, bohužel je celkem překvapivě bez hry samotné a její cena je 100 €.

Všechny edice si prohlédněte níže a do komentářů nám můžete napsat, která vás zaujala nejvíce.

 

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s