Neslavný konec Evolve

Multiplayerovou akční hru Evolve zná asi většina z vás. V roce 2015 vyvolala velké nadšení, které ale brzy opadlo. Největším problémem hry byla přítomnost pouze jednoho herního módu, který sice sám o sobě nebyl špatný, ale hráčům prostě nestačil. Zajímavý byl tím, že jste se jako čtveřice hráčů postavili pátému, který se ujal role velkého monstra.  Úkol byl pro všechny stejný – být tím posledním, kdo přežije. Monstrum bylo ze začátku slabé a zranitelné, postupně však nabíralo na síle a představovalo tak pro hráče slušnou výzvu. Zní to skvěle, ale pouze na papíře. Hra měla obrovské technické problémy, navíc obsahovala dva různé season passy, a tak to netrvalo dlouho a drtivá většina hráčů hru opustila.

Vývojáři se ji pokusili oživit přejitím na free-to-play model, ani to ale nepomohlo, a tak nyní oznamují, že u hry ukončují její podporu. Už 2. července přestane fungovat online obchod a 3. září se vypnou dedikované servery, takže budete moci dále hrát pouze přímým spojením s dalšími hráči.

Hráli jste Evolve alespoň na jejím počátku? Mrzí vás ukončení její podpory nebo byla pro vás tato hra mrtvá už delší dobu?

Zdroj: 2K

 

Rubriky:NOVINKY

Tagged as:

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s