Pokémoni se rozrůstají o tři další díly

Včerejší tisková zpráva potvrdila tituly, na které fanoušci dlouho čekali a těmi jsou další díly oblíbených Pokémonů. Můžeme se těšit na rovnou tři tituly – Pokémon Let’s Go Pichachu, Let’s Go Eevee a Pokémon Quest.

Oznamovací trailer nám ukázal, že Pikachu a Eevee se opět podívají mimo své Pokébally a oba pokémoni nás budou doprovázet bok po boku po regionu Kanto. Celkově nás čeká návrat ke kořenům, kdy se dočkáme všech známých pokémonů z první generace, to znamená z dílů Yellow, Red a Blue. První velkou novinkou zde bude možnost propojení s mobilním Pokémon GO, kdy můžete všechny nachytané pokémony převést do verzí Let’s Go. Druhá velká novinka je možnost kooperace, která se v sérii objevuje úplně poprvé. Je zde také upravený systém ovládání přizpůsobený Joy-conům nebo úplně novému ovladači ve tvaru Pokéballu. Ten má zabudované senzory pohybu, vibrace a reproduktor, takže po chycení pokémona ucítíte jeho pohyb a občas uslyšíte i jeho nářek. Navíc si ho můžete vzít kamkoliv sebou nebo ovladač využít k Pokémon GO.

Majitelé 3DS zařízení ale tentokrát ostrouhají, jelikož hry vyjdou pouze pro Nintendo Switch. Datum vydání je stanovené na 16. listopadu.

pokémon lets go 2

Aby těch pokémonů nebylo málo, oznámen byl další titul s názvem Pokémon Quest. Ten je dostupný na Nintendo Switch už dnes a mobilní verze bude brzy následovat. Jedná se o akční RPG v kostičkovém světě (což dává těmto pokémonům nevšední vzhled) kde budete hledat poklady, jídlo a bojovat s nepřáteli. Hra je free-to-start, ovšem obsahuje mikrotransakce.

Majitele starších handheldů od Nintenda se musí smířit s tím, že letos bohužel pro ně nic nevyjde. Třeba to ale napraví chystané RPG ze světa pokémonů, kdo ví?

 

zdroj: Eurogamer

Rubriky:NOVINKY

Tagged as: , , , ,

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s