Známe hry pro červnové PS Plus a Games with Gold

Červnová nabídka pro PS Plus od Sony a Games with Gold od Microsoftu je tu. Hodně hráčů každý měsíc vyhlíží, jaké hry dostane „zdarma“ do své konzole v rámci předplatného. Dlouhou dobu nabízel lepší tituly Microsoft pro svůj Xbox, ale v posledních měsících je nabídka hodně vyrovnaná, někdy i (dle našeho názoru) lepší ta od Sony.

Ta tento měsíc pro svůj PlayStation 4 nabídne real-timovou tahovou strategii XCOM 2, která je v recenzích velmi dobře hodnocena a na konzolích nemá téměř žádnou konkurenci ve svém žánru. Druhým titulem jsou bláznivé závodu Trials Fusion, které zabaví především kooperací, ale nabízí i zajímavou kampaň a možnost tvorby i stahování komunitních tratí.

Nabídka Microsoftu byla prozrazena už včera a dnes ji jen potvrdilo francouzské a britské zastoupení Xboxu. Fanoušci této konzole se tak dočkají Assassin´s Creed Chronicles: Russia, tedy akční adventury ve 2D pohledu zasazené, jak už název napovídá, do Ruska. Dalším titulem bude Smite, který je sice free-to-play, ale vy získáte navíc prémiové balíčky a nové postavy. Pro Xbox 360 (ale zároveň ve zpětné kompatibilitě) se objeví LEGO Indiana Jones 2 a Sonic & All-Stars Racing Transformed.

Jste s nabídkou pro vaši konzoli spokojeni? Nebo jste čekali jiné hry? Napište nám do komentářů!

xboxlive

Rubriky:NOVINKY

Tagged as: , , ,

1 reply

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s