Bethesda právě oznámila Fallout 76

fallout2

Od včerejšího dne běžel na oficiálním kanále Bethesdy na Twitch.tv přímý přenos s nápisem „PLEASE STAND BY“ a před pár minutami jsme se konečně dozvěděli, co pro nás vývojáři chystají. Nejprve zazněla informace, že se na tento přenos podívalo přes dva miliony unikátních diváků a poté… byl oznámen titul s názvem Fallout 76 a rovnou jsme se dočkali teaser traileru, který si můžete pustit níže!

V tuto chvíli se můžeme jen dohadovat, zda půjde o plnohodnotný další Fallout nebo nás čeká výlet do úplně jiného žánru jen v této známé tématice. Více se prý dozvíme na E3, ale už z tohoto videa můžeme vyvodit nějaká vodítka k tomu, kde a kdy se nový díl bude odehrávat.

Především si můžeme ve videu v čase 0:30 všimnout data 27. 10. 2102, které může znamenat dvě věci – vydání hry 27. října a to, že příběh hry bude zasazen do roku 2102. Tomu by také odpovídalo to, že Vault 76 byl otevřen už dvacet let po výbuchu a Vault z Falloutu 4 až více než 200 let po něm. Proto také pipboy i kombinéza v traileru vypadají (oproti těm ze čtvrtého dílu) zastarale. Reclamation day, který obyvatelé Vaultu evidentně slavili (ve videu v čase 1:09) může být oslavou opuštění bunkru a vydání se na povrch země.

Vše jsou to zatím pouhé spekulace a nutno říci, že nás Bethesda pěkně navnadila na jejich E3 konferenci. Co si myslíte vy? Napište nám do komentářů!

Rubriky:E3 2018, NOVINKY

Tagged as: , ,

3 replies

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s