Známe červnové hry z Xbox Live Gold

live gold june 2018

Německá stránka Xbox Wire se postarala o předčasný únik informací o nadcházejících červnových hrách v rámci členství Xbox Live Gold. Microsoft hry oficiálně odhalí zítra, 30. května, v odpoledních hodinách.

Pokud se únik potvrdí, tak si v červnu bohužel nezahrajeme nijak zvlášť velké tituly, jak jsme v poslední době zvyklí. Například v květnu se jednalo o Metal Gear Solid V, který je stále k dispozici. Podle Xbox Wire se máme těšit na Assassin’s Creed Chronicles: Russia a Smite na Xbox One,  na Xbox 360 to budou tituly Sonic & All-Stars Racing Transformed a Indiana Jones 2, které jsou zároveň ve zpětné kompatibilitě.

Asasínské příběhy z Ruska jsou součástí trilogie Chronicles, která vyšla v roce 2016 a předcházely jim příběhy z Číny a Indie. Smite je sice free-to-play titul, v rámci členství ale do hry získáte bonusové balíčky v hodnotě 100 $, které zahrnují většinu hratelných postav a kosmetické doplňky. Sonic & All-Stars Racing můžeme přirovnat k sérii Mario Kart, která se striktně drží na konzolích od Nintenda a jediné podobné závody pro ostatní konzole jsou právě ty se Sonicem. Červnovou nabídku pak zakončí Lego Indiana Jones 2, která je tradiční Lego hrou se známým dobrodruhem v hlavní roli.

A co říkáte na červnový výběr vy?

Rubriky:NOVINKY

Tagged as:

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s