Mistrovství světa dorazilo do Fify + gameplay

Ačkoliv Mistrovství světa ve fotbale, které se bude odehrávat v Rusku, startuje až za zhruba dva týdny, vy se můžete do boje o nejcennější trofej pustit už dnes.

Update s šampionátem je nyní k dispozici ke stažení a to zcela zdarma, čímž nás EA velmi příjemně překvapilo. Samozřejmě bude update obsahovat licencované reálné dresy, oficiální míč a všechny stadiony, na kterých se v Rusku bude hrát. Kromě turnaje připraveného přesně tak, jak se za dva týdny odehraje, si budete moci vytvořit váš vlastní, do kterého kvalifikujete jakýkoliv národní tým, který je ve Fifě k dispozici. Navíc je možné se pustit do online sezóny, případně speciálně upraveného Ultimate Teamu pro MS.

Mrzí vás, stejně jako mě, že se na šampionát nedostalo Nizozemsko? Chcete dát poslední šanci Gianluigi Buffonovi na zisk této trofeje a hrát tak za Italy? Nebo jste patrioti a ujmete se českého či slovenského výběru? To je jen a pouze na vás, stačí pouze zapnout Fifu a pustit se do bojů o zlatou trofej. Níže si můžete pustit gameplay video se zápasem Portugalsko – Španělsko zveřejněné serverem IGN.

Zdroj: EASPORTS & IGN Youtube

 

Rubriky:NOVINKY

Tagged as: , , ,

1 reply

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s