Fortnite rozdá hráčům přes 2 miliardy Kč + představení jetpacku

fortnite

V poslední době se snad každý den na internetu objeví nějaká novinka týkající se Fortnitu a ono se není čemu divit, když se jedná v současnosti zřejmě o nejoblíbenější hru napříč celým herním spektrem. Důkazem je například to, že na Twitch.tv už dlouhou dobu vévodí tabulce nejsledovanějších her a bylo jen otázkou času, kdy se Epic pokusí prorazit i do esportu. A to se zřejmě nyní děje, protože přišla zpráva, že právě Epic je připraven rozdělit hráčům přes dvě miliardy korun, a to v průběhu roků 2018 a 2019.

Jedná se o opravdu obrovskou sumu peněz , z čehož usuzujeme, že vývojáři nechtějí nechat nic náhodě a po úspěších na streamovacích službách chtějí dobýt další metu – esport. Samozřejmě se nebude jednat o odměnu pro jednoho hráče v rámci jednoho turnaje, ale pro celkovou sumu vynaloženou na vyplácení odměn v mnoha soutěžích a turnajích po následující dva roky.  Brzy se prý dočkáme odhalení celé koncepce esportových kláních.

Inu, když může být v esportu relativně úspěšné PUBG, proč by nemohl i Fortnite, že?

Hra navíc obdržela v posledním updatu tolik žádaný jetpack, což hře přidá další dynamiku a lehce změní hratelnost, pokud ho budete používat. Níže si můžete pustit video s jeho představením.

Zdroj: epicgames.com

Rubriky:NOVINKY

Tagged as:

2 replies

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s