Batllefield V představen + trailer včetně gameplaye

EA dnes představila očekávané pokračování série Battlefield s označením V (5), které bude zasazeno do druhé světové války. Nepotvrdily se tak spekulace o Vietnamu či jiné době a po prvoválečném Battlefieldu 1 se tak přesouváme o několik desítek let dopředu.

bf1_1

Vývojáři z DICE několikrát zdůrazňovali, že ví, že na téma druhé světové války tu už bylo mnoho her a filmů, ale že se nemáme bát – podíváme se totiž do nikdy neviděných lokací a prožijeme nové a pro nás neznámé příběhy. Zmíněna byla například Skandinávie, pouště nebo například nizozemský Rotterdam. Battlefield V si nebere příklad z nového Call of Duty, a tak i letos přinese singleplayerovou kampaň v podobě War stories, které známe z BF 1. Bude se tedy zřejmě znovu jednat o několik příběhů různých vojáků, které na sebe navzájem nijak nenavazují a soustředí se spíše na menší konflikty malé skupiny vojáků.

Co se týče herních módů, dočkáme se návratu kooperace, tentokrát nazvané Combined Arms a podle obrázků ji bude možné hrát až ve čtyřech hráčích. Dále nás samozřejmě čekají multiplayerové módy, které již známe, ale dočkáme se i několika nových. Předělané budou Operations z BF1, které budou mnohem rozsáhlejší a budeme zde zřejmě bojovat na více mapách během jednoho zápasu.

Zbraňový arzenál bude obrovský, protože podle tvůrců bylo z čeho vybírat. Dočkáme se ikonických letadel i vozidel, ale chybět nebudou ani méně tradiční zbraně, abychom neměli pocit že jsme „tohle všechno už někde viděli“. Velkou novinkou bude takzvaný „toolbox“, který bude mít u sebe každý hráč a pomocí něhož budete během boje moci stavět barikády, ostnaté dráty, protitankové zábrany a podobně. Má se tak vyvážit fakt, že díky zničitelnosti budov a prostředí se často ke konci zápasu už nebylo kam schovat a všude byly pouze trosky budov. Za nás výborný nápad!

2

Nově také budete spravovat svou vlastní jednotku (s názvem Company), ve které budou vojáci, zbraně i vozidla. Vše si budete moci upravovat podle svého gusta. A to nemluvím pouze o customizaci vzhledu ale i způsobu, jakým vaši vojáci bojují, určování jejich perků, vylepšování zbraní i výbavy. Vše si navíc budete odemykat prostým hraním, takže čím více hrajete, tím více obsahu se vám odemkne.

A tím přecházíme k největšímu překvapení – Battlefield V nebude obsahovat Premium pass! Všichni hráči tak budou mít po celou dobu fungování hry k dispozici ten stejný obsah a nestane se tak, že po čase si se základní hrou skoro nezahrajete, protože v Premium passu je již přístupná další várka map, zbraní a výbavy. Jedná se o vstřícný krok od vývojářů a dávají tím najevo, že opravdu naslouchají komunitě, protože právě na množství placeného obsahu, který nedostali v základní hře, si fanoušci velmi stěžovali.

3

Místo toho se dočkáme módu Tides of war, skrze který budou vycházet pravidelně live eventy, nový obsah (zřejmě i mapy) a bude přístupný všem.

Hra vyjde 11. října pro majitele EA Access, 19. října pro ostatní. Hráči, kteří si hru předobjednají budou moci ještě před vydáním vyzkoušet uzavřenou betu. Ale nyní již dost řečí a pojďme si pustit trailer, který obsahuje i gameplay záběry a jak už jsme u série Battlefield zvyklí, opět půjde graficky o nádhernou hru se spoustou efektů a detailů.

Reklamy

One thought on “Batllefield V představen + trailer včetně gameplaye”

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s