CoD: Black Ops IIII dorazí v říjnu i s battle royal módem!

Call of Duty je každoroční stálicí a tak bylo jasné, že i letos se dočkáme nového dílu. Už před pár týdny Activision oznámil, že se bude jednat o Black Ops IIII (ano, čtyřka je opravdu psána oficiálně tímto způsobem) a na dnešek si připravil menší konferenci, kde odhalil mnoho dalších podrobností.

Největší novinkou a tím, na co všichni čekali, je potvrzení battle royal módu, který přinese souboje velkého množství hráčů na dosud největší mapě, jakou kdy Call of Duty obsahovalo. Hrát budeme za známé postavy ze série Black Ops (včetně těch ze zombie módů) a celý tento herní režim se nazývá Blackout, ale to je vše, co zatím víme. Neviděli jsme bohužel zatím žádné gameplay záběry, tak snad se jich dočkáme brzy, nejpozději určitě na blížící se E3.

Druhá informace, která se bohužel potvrdila, je absence klasické single playerové kampaně, která byla doposud součástí každého dílu. Sice byla každý rok kritizována za svou délku či kvalitu, ale i tak se vždy našlo mnoho hráčů, pro které byla tím herním módem, kvůli kterému si CoD kupují. Inu, letos prostě pouze online.

Kromě battle royal se samozřejmě dočkáme i klasického multiplayeru tak, jak ho známe. Z několika málo gameplay záběrů můžeme soudit, že zde se jedná o staré dobré Call of Duty – rychlá akce na menších mapách. Zmíněny byly velké možnosti modování jednotlivých zbraní a návrat specialistů, kdy každý z nich bude mít určitou „speciální schopnost“ či výbavu. Pokud vás bavil multiplayer v předchozích Black Ops, zřejmě si užijete i tento. Největší změnou bude zřejmě nutnost manuálního healování, už tak nebude možné se pouze přikrčit někde v rohu a počkat, až se zázrakem uzdravíte. Pryč je také wall run, naopak se dočkáme grapel gunua upravené minimapy.

I zombíci už k CoD neodmyslitelně patří a nejinak tomu bude i letos – dočkáme se hned tří map/módů a všechny vypadají velmi zajímavě. V jednom se podíváme do antiku připomínajícího kolosea, kde se střetneme s lidmi „očarovanými“ v zombíky (zřejmě bez střelných zbraní). V dalších dvou si už zastřílíte – na lodi připomínající Titanic či na mapě Blood of the dead, kterou fanoušci už dobře znají. Zajímavě zní také možnost vytvořit si custom hru v zombie módu, kdy si budete moci nastavit velké množství parametrů.

Pro úplnost ještě dodám, že se Call of Duty: Black Ops IIII dočkáme 12. října a vy si nyní vychutnejte všechna doposud vydaná videa.

 

Rubriky:NOVINKY

Tagged as:

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s