V Shadow of the Tomb Raider nastane mayská apokalypsa

V průběhu dvou her jsme sledovali Lařinu cestu, kdy se z mladé ustrašené holky pomalu stávala zkušená a ostřílená dobrodružka. Ale až v Shadow of the Tomb Raider z ní bude ta známá vykradačka hrobů, a stane se z ní Lara Croft jakou známe ze starších dílů. Na oficiálním PlayStation kanále na YouTube dnes publikovali video s dalším střípky informací o chystaném díle.

Stejně jako v předchozím díle i v tomto Lara bojuje proti organizaci Trinity, která je zodpovědná za smrt jejího otce. Má potřebu ho pomstít a všechny přesvědčit, že se ve svých výzkumech nemýlil a zároveň se snaží napravit reputaci své rodiny. Proto se vydává do Mexika najít dávnou relikvii, na kterou má zálusk i Trinity. Myslela si, že když se k ní dostane jako první, udělá jen dobře. Opak je ale pravdou a relikvie spustí řetězovou reakci nepředvídatelných událostí, které vyvrcholí v obrovské povodně a následně dojde ke „smrti“ slunce. Toto se zde snaží zastavit.

Bude využívat hustou džungli ke svému prospěchu a postupně se jí bude učit i ovládat, z čehož vyplývá, že se dočkáme mnohem propracovanějších stealthových pasáží. Shadow of the Tomb Raider ale nebude jen dalším dílem do počtu. Kromě propracovaných akčních pasáží a vylepšené hratelnosti na nás čeká dramatický příběh, kdy Lara bude muset čelit i sama sobě, aby dosáhla toho, co chce.

Shadow of the Tomb Raider bude vycházet 14. září na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

1 reply

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s