PES 2019 oficiálně představen

Společnost Konami dnes oficiálně oznámila další ročník fotbalového Pro Evolution Soccer. Dle traileru můžeme soudit, že hlavní tváří bude letos Philippe Coutinho z FC Barcelona, která tak zřejmě bude i nadále hlavním klubem, který má s Konami smlouvu na licence stadionu, dresů i samotných hráčů. Licence jsou to, v čem vždy PES zaostával za konkurenční Fifou od EA, a tak i letos japonští vývojáři slibují zase o něco více licencí. Samozřejmě se dočkáme změn v hratelnosti, grafice, fyzice.  Velkou novinkou je příslib 4K rozlišení s podporou HDR, velkým otazníkem však zůstává Liga Mistrů – na tu mělo Konami licenci právě do loňského ročníku a zatím není jasné, zda ji bude mít prodlouženou, nebo ji získá EA pro svou Fifu – v traileru, který si můžete pustit níže, o Lize Mistrů není žádná zmínka.

Kromě standardní edice vyjde ještě Legend Edition a David Beckham Edition, v obou bude hlavní tváří právě tento legendární fotbalista.

Hra vyjde v Evropě 30. srpna na PlayStation 4, Xbox One a PC, ale před vydáním se s největší pravděpodobností dočkáme demoverze, a tak si budete moci vyzkoušet, kolik se toho letos změnilo, než se rozhodnete pro koupi.

Rubriky:NOVINKY

Tagged as: , , ,

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s