Hráči FUT ve Fifa 18 už znají tým sezóny anglické ligy!

tots fifa 18

Ultimate Team je každoročně nejhranějším herním módem fotbalové Fify, a tak není divu, že oznámení týmů sezóny všech důležitých lig je vždy doprovázeno velkým očekáváním hráčů.

Stejně tak tomu je i letos a my konečně známe tým sezóny anglické ligy! Ty dalším (pro hráče hlavně očekávaná španělská a německá liga) budou následovat v příštích týdnech – každý pátek jedna.

Dle očekávání jsou těmi nejdůležitějšími Mohamed Salah z Liverpoolu, David de Gea z Manchesteru United a Kevin de Bruyne z mistrovského Manchesteru City. Základní jedenáctku doplňuje Kane (Tottenham), Agüero (ManCity), Fernandinho (ManCity), Eriksen (Tottenham), David Silva (ManCity), Vertonghen (Tottenham), Otamendi (ManCity) a Walker (ManCity). Je vidět, že hráči Manchesteru City mají největší zastoupení, a tak je zřejmě mistrovský pohár ve správných rukou.

Trochu překvapí absence Saného, který není v základní jedenáctce, ale pouze v celkovém týmu sezóny. Stejně tak bych si v základu dokázal představit Firmina nebo Sona, ale na základní sestavě nezáleží, důležité je, že v týmu sezóny jsou spolu s dalšími hráči, které vidíte na obrázku níže.

Jste s touto sestavou spokojeni? Který hráč vám v ní chybí nebo by dle vás v týmu sezóny být neměl? Napište nám váš názor do komentářů!

tots fifa 18_2.png

 

 

Rubriky:NOVINKY

Tagged as: , , , , ,

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s